Direktor Maarja Kallis kool@riidaja.edu.ee
Õpetajad Ave Rõõm ave@riidaja.edu.ee
  Ülle Adamson ylle.adamson@mail.ee
  Kaido Hindre kaidohindre1@gmail.com
  Veronika Mai veronika@riidaja.edu.ee
  Merike Priedenthal merike.thal@mail.ee
  Aivar Roos aivar.roos@mail.ee
  Triinu Soro triinusor@hot.ee
  Eve Toompalu evetoom@hot.ee
  Heli Veerme heli.veerme@gmail.com
  Liivi Orav liiorav@gmail.com

 

Read More
Direktor Maarja Kallis See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Õpetajad Ave Rõõm See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  Ülle Adamson See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  Kaido Hindre kaidohindre1See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  Veronika Mai See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  Merike Priedenthal See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  Aivar Roos See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  Triinu Soro See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  Eve Toompalu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  Heli Veerme See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.com
  Liivi Orav See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.